Кајли Џенер го покажа задникот

Кајли Џенер го покажа задникот

Кајли Џенер на својот инстаграм профилобјави фотографија од нејзиниот задник каде напиша дека наскоро ќе се појави на Playboy изданието

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on