Кајли Џенер ги извади силиконите

Кајли Џенер ги извади силиконите

Кајли Џенер ги изненади своите фанови со фотографијата на која нејзините усни изгледаат значително помали, а потоа призна дека го извадила силиконот…

Новопечената мајка тоа го признала откако обожавателите и испратиле бројни коментари дека “изгледа како старата Кајли”.

– Ги извадив филерите – одговорила таа на коментарите. Инаку, ријалити sвездата ставила филери во усните кога имала само 16 години.

heat wave

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

it’s our 8 year anniversary

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on