Кајли Џенер ги истакна своите облини

Кајли Џенер ги истакна своите облини

 Кајли Џенер во провокативен фустан ги истакна своите облини.

Атрактивната членка на кланот Кардашијан – Џенер предизвикува интерес од јавноста каде и да се појави. Многу жени и заведуваат на соврешеното тело, иако медиумите шпекулираат дека Кајли го средила телото со неколку естетски операции.

Младата богаташка сепак воопшто не се грижи поради овие шпекулации и редовно го покажува своето соврешено тело.

View this post on Instagram

yummy 🍋💛💛

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

💛

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

💙

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on