Каја Гербер се разголи за Вог

Каја Гербер се разголи за Вог

Каја Гербер , 18-годишната ќерка на Синди Крафорд, сними провокативна фотосесија за септемвриското издание на модното списание Вог

Славниот модел позираше пред објективот на познатото фотографско дуо Луиџи и Јанго.