ЈК го поддржува Душко на трибините

ЈК го поддржува Душко на трибините

Бешикташ се пласираше во Лига шампиони, а Јелена Карлеуша цело време го поддржуваше својот сопруг Душко Тошиќ од трибините.

Таа покасно му се придружи во бекстејџот како би прославила со нив, а освен самите играчи евидентно е дека и таа сама го привлече вниманието на медиумите каи ја викаат Јенге.