Јелена Розга во бикини покажа колку жали што летото не трае вечно

Јелена Розга во бикини покажа колку жали што летото не трае вечно

Јелена Розга за своите обожаватели објави фотографија на која позира, а во преден план е нејзиниот задник.

Инаку таа ужива на Миконос, кој летово за своја дестианција ја избраа и наши познати личности.

„Зошто летото не трае вечно“, напиша Розга под фотографијата.

View this post on Instagram

Zasto ljeto ne traje vjecno… ❤️#jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on