Јелена Карлеуша за само три часа собрира повеќе од 60 илјади лајкови

Јелена Карлеуша за само три часа собрира повеќе од 60 илјади лајкови

Јелена Карлеуша со својата појава мами воздишки кај мажите, а на згодното тело и завидуваат многу жени.


Фолк дивата редовно на Инстаграм ги воодушевува своите фанови со своите модни комбинации, а кога ќе постави провокативни фотографии настанува голем хаос.
Овој пат таа се одлучи за права летна варијанта, а стајлингот беше потполн со црвени очила.
Машките фанови потполно одлепија затоа што во прв план таа го исфрли бујното деколте.

Hello world ??? Tomorrow “Port”!

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Пејачката што и да постира на својот инстаграм профил е веднаш лајкнувано од страна на нејзините обожаватели кои се во навистина голем број.

SERBIA! ????????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Hello from Istanbul ?????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on