Јелена Карлеуша и во утрата е заводлива

Јелена Карлеуша и во утрата е заводлива

Јелена Карлеуша е позната по своето контроверзно однесување и стил на живеење.

ЈК со нејзините фотографии на Инстаграм ги воодушевува фановите.

Една од нејзините последни фотографии направи вистински хаос меѓу фановите бидејќи таа повторно се разголи и облече провокативно бикини.

Morning

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on