Јелена Карлеуша во уште едно секси издание

Јелена Карлеуша во уште едно секси издание

Фолк дивата  третиот ден на снимањето на новиот серијал “Ѕвездите на Гранд“ продефилира низ дворот на студиото, а немаше кој не гледа во нејзин правец.

Карелеуша овој пат се определи за црвена комбинација. Црвениот комплет и црвените чизми над колена, ги нагласија до балчак нејзините бујни атрибути.

View this post on Instagram

Red 📸 @scandaltabloid

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on