Јелена Карлеуша во секси сребрен аутфит

Јелена Карлеуша во секси сребрен аутфит

Кога станува збор за Јелена Карлеуша веќе се навикнавме се да очекуваме од неа.

Но не е секогаш така. Дефинитвно секое нејзино појавување во јавноста со нов стајлинг прави бум насекаде. Овојпат Јелена беше облечена во сребрено фустанче кое едвај криеше нешто на нејзиното тело, како и сребрени високи чизми.

View this post on Instagram

😝

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on