Јелена Карлеуша во најсекси издание до сега

Јелена Карлеуша во најсекси издание до сега

Јелена Карлеуша и за време на карантинот не мирува.

Таа секојдневно на нејзиниот инстаграм профил објавува фотографии. Овојпат тоа беше најсексипилната фотографија од неа.

View this post on Instagram

😏 In @prettylittlething 👙

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on