Јелена Карлеуша ужива во Турција

Јелена Карлеуша ужива во Турција

Јелена Карлеуша неодамна замина на одмор во Турција.

Пејачката објавува фотографии од плажата, базенот, ресторанот и слично. Дефинитивно знае како да помине квалитетно време со своето семејство.

View this post on Instagram

🌴☀️🌊 🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Cheers 🥂

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on