Јелена Карлеуша објави нови фотографии од Турција

Јелена Карлеуша објави нови фотографии од Турција

Јелена Карлеуша својот летен одмор го минува во ресорт во Турција.

Таа не престанува да објавува фотографии во секси костими за капење и провокативни пози.

View this post on Instagram

Bow down bitches 👑

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Dear haters… Maşallah😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on