Јелена Карлеуша како секси бабамразица

Јелена Карлеуша како секси бабамразица

Јелена Карлеуша повторно ги размрда социјалните мрежи.

Овојпат познатата српска шоуменка објави фотографија на инстаграм на која е облечена како секси бабамразица.