Јелена Карлеуша ја раздрма Виена

Јелена Карлеуша ја раздрма Виена

Јелена Карлеуша синоќа настапи во Виена, а за својот перформанс во главниот град на Австрија имаше нов имиџ.

Како и секогаш во нејзин стил, Карлеуша имаше и провокативен стајлинг за нејзиното шоу. Проѕирен комбилизон,високи штикли и енергија за цела вечер забава.

View this post on Instagram

Gang⚡️⚡️⚡️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on