Јелена Карлеуша ги покажа стомачните мускули

Јелена Карлеуша ги покажа стомачните мускули

Јелена Карлеуша сериозно му се посвети на својот изглед, а резултатите од нејзиниот труд се повеќе од очигледни.

Таа ги следела инструкциите на нутриционистката, била упорна и го донела своето тело до совршенство.

На Инстаграм се пофали со своите стомачни мускули.

View this post on Instagram

SAVAGE 👅👅👅 In @fashionnova

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on