Јелена Карлеуша е вистински права згодница

Јелена Карлеуша е вистински права згодница

Пејачката и член на жирито на “Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша секојдневно ја шокира јавноста со своите провокативни разголени изданија.

Сега пред неа повторно се снимањата на музичкото шоу, а за таму се знае мора да двои од останатите,се разбира со изгледот. Тесниот зелен фустан ја истакната одличната форма на нејзиното тело. Сепак таа знае како да се носи.

 

View this post on Instagram

🐍

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

💸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on