Ирина Шајк сексапилна на ревија на Версаче

Ирина Шајк сексапилна на ревија на Версаче

Ирина Шајк се фокусира на работните ангажмани по веста за разделба од Бредли Купер. Убавата Русинка деновиве престојуваше во Италија по повод ревијата на Версаче.

На модното шоу за машката колекција пролет/лето 2020, 33-годишниот модел носеше сексапилен леопардски фустан.

Ревија на ВерсачеРевија на Версаче