Ирина Шајк „како од мајка родена“ за фотосесија за Versace

Ирина Шајк „како од мајка родена“ за фотосесија за Versace

За најновото издание на чехословачкиот „Вог“ убавата Ирина Шајк  позираше „како од мајка родена“ во градината на домот на Донатела Версаче во Милано.

Сите креации од едиторијалот се дело на италијанската модна куќа основана од Џани Версаче.