Ирина Шајк е секси убавица во тркачки автомобил

Ирина Шајк е секси убавица во тркачки автомобил

Ирина Шајк со свои очи го проследи финалето на Формула Е.

На њујоршкиот тркачки настан, славната Русинка се појави во креации со потпис на Burberry од нејзиниот добар пријател Рикардо Тиши.

Иако беше облечена во шик комбинација со високи потпетици, Ирина стави кацига и позираше во електричен тркачки автомобил.