Ирина Шајк блесна на модното шоу во Њујорк

Ирина Шајк блесна на модното шоу во Њујорк

Ирина Шајк со специјален партнер дефилираше на Њујоршката недела на модата. Славната Русинка излезе од вонземско летало и зачекори на пистата со робот на ревијата на Филип Плајн.32-годишниот модел го отвори шоуто во црн тесен комбинезон, а на финалето го придружуваше и самиот дизајнер.

Stop trying to fit in, when you were born to stand out ! I did it the #PLEINway

A post shared by Philipp Plein (@philippplein78) on