Ирина Шаек и Бредли Купер блескаа на доделување на Златниот глобус

Ирина Шаек и Бредли Купер блескаа на доделување на Златниот глобус

Во Лос Анџелес се одржа 76-тото по ред доделување на Златен глобус, а оваа манифестација го собра кремот на Холивуд.

Ирина Шаек го придружуваше партнерот Бредли Купер кој беше една од главните ѕвездите на вечерта со оглед на големито број номинации на неговиот филм „Ѕвездата е родена“.

Згодниот актер мамеше воздишки кај жените со својот изглед. Неговата избраничка пак, очекувано ги собра погледите на сите.