Иги Азалеја со нови голи фотографии на инстаграм

Иги Азалеја со нови голи фотографии на инстаграм

Иги Азалeја на Инстаграм покажа снимка од нејзината нова гола фото-сесија, покажувајќи дека раперката не страда од прекумерната работа.

Фотографиите на 28-годишната русокоса се дел од новата рекламна кампања во модерен онлајн моден магазин.

Секси Австралијката позира без облека, но со високи потпетици. Едвај некој ќе може да се фокусира на чизмите што ги носи Иги, со оглед на нејзините завидни облини (постигната со помош на пластична хирургија).

Под еден кадар, Азалија напиша: “Понекогаш сè што ви треба е пар удобни потпетици”.

Иги, чие вистинско име е Аметист Амелија Кели, во моментов е неврзана. Во 2016 година таа ја прекина нејзината свршувачка со кошаркарот Ник Јанг заради неверство.

Sometimes all you need is a good pair of heels @fashionnova

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

@fashionnova ??

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on