Идната принцеза се појави во фустан кој се распродаде со брзина на светлината

Идната принцеза се појави во фустан кој се распродаде со брзина на светлината

Секаде каде што се појавува, американската актерка Меган Маркл дава силен впечаток со нејзината убавина и стил. Овој пат, таа воодушеви со нејзиниот фустан што беше распродаден за момент.

Меган Маркл и принцот Хари присуствуваа на традиционалниот божикниот ручек кај кралица, а папараците успеаја да ги фотографираат пред палатата Бакингем.

Фустан со крагња околу вратот, црна чипка и здолниште А крој со брзината на светлината е распродадена.

Ова е уште еден доказ за силниот моден ефект на американската актерка, која наскоро ќе стане членка на кралското семејство. Како ви се допаѓа оваа креација?