И во домот на Антони Бандерас се накити новогодишната елка

И во домот на Антони Бандерас се накити новогодишната елка

Антонио Бандерас ги воодушеви обожавателките објавувајќи фотографија на својот инстаграм-профил на која се гледа како тој и неговата партнерка Никол Кимпел заедно ја китат елката.

Прекрасното дрво дефинитивно го украси нивниот топол дом, а фотографијата беше наградена со голем број лајкови и позитивни коментари.