Хали Бери,згодна во бикини

Хали Бери,згодна во бикини

Хали Бери и на 53 години изгледа фантастично во бикини.

Славната филмска ѕвезда сподели фотографија на која позира во портокалов костим за капење на плажа и доби море од комплименти за својот одржан изглед. Атрактивниот фит изглед на Хали се должи на редовните дисциплинирани тренинзи и здравата исхрана.

View this post on Instagram

Never been a shady beach. 😂

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on