Хајди Клум ужива гола во летните денови

Хајди Клум ужива гола во летните денови

Хајди Клум, ги воодушеви своите машки фанови со нови провокативни фотографии.

Имено, сексипилната Германка се сончаше целосно гола,  направи неколку фотографии, кои на крајот ги објави на социјалните мрежи. За само 8 часа, фотографиите собраа повеќе од 110.000 лајкови. Нормално, Хајди има што да покаже и горда е на тоа.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on