Хајди Клум објави селфи потполно гола

Хајди Клум објави селфи потполно гола

Поранешниот модел, Хајди Клум, ги изненади сите нејзини следбеници кога објави фотографија на Instagram, каде што беше целосно гола.

Иако многу таблоиди се занимаваат со нејзиниот љубовен живот, Хајди Клум ни покажа дека оваа тема воопшто не ја интересира.

Убавата Хајди во моментов ужива на плажите во Калифорнија, кои ни ги откри на својата нова фотографија што ја објави на Instagram.

CALIFORNIA DREAMING 🌞🌴❤️🌈😻🦋

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Потполно гола, Хајди направи селфи за кое многумина велат дека ги преминала границите.

Мајката на четири деца веднаш доби многу пофалби за нејзиниот изглед што ги дадоа мажите.

Сепак, ниту една жена не останаа рамнофушни. Тие признаа дека и завидуваат завидуваа на четириесет и четири годишната Хајди.