Хајди Клум ги остави следачите на Инстаграм без зборови со нејзиното селфи

Хајди Клум ги остави следачите на Инстаграм без зборови со нејзиното селфи

Додека многу таблоиди се занимаваат со нејзиниот љубовен живот, Хајди Клум ни покажа дека таа тема воопшто не ја интересира.

Убавата манекенка моментално ужива на плажите на Калифорнија, што ни покажа на фотографијата која ја објави на Инстаграм.

Целосно гола, Клум со својата камера направи селфи за кои многу велат дека ги помери границите.

Мајката на четирите деца веднаш доби бројни пофалби за својот изглед од страна на мажите.

Меѓутоа доби низа коментари и од жените. Тие во коментарите напишаа дека и завидуваат на нејзиниот супер изглед.

CALIFORNIA DREAMING ??❤️???

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on