Горди родители – Раста сподели фотографија од болница

Горди родители – Раста сподели фотографија од болница

Утринава добивме вест дека Ана Николиќ на свет донесе здраво девојче.

Набрзо после тоа се огласи и гордиот татко Раста.

Раперот објави селфи фотографија со својата сопруга, и така на фановите им ја потврди преубавата вест како и името на бебето.

Најсреќниот ден во мојот живот, на свет дојде Тара, жива и здрава – напиша Раста во објавената фотографија.

Najsrecniji dan u mom zivotu, na svet je dosla Tara Djuric, ziva i zdrava! <3

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

Во истиот момент почнаа да пристигнуваат бројни честитки од фановите и пријателите.