Голите фотографии на Кајли Џенер го срушија интернетот

Голите фотографии на Кајли Џенер го срушија интернетот

Невиден интерес во јавнсота пројавија фотографиите на Кајли Џенер за изданието на Плејбој. Таа ги постираше своите фотографии на својот инстаграм профил каде навистина нејзините седбеници полудеа. За само еден ден собра 15 милиони лајкови на фотографијата.

Погледнете дел од фотографиите кои ги објави на нејзиниот профил на Инстаграм

View this post on Instagram

☁️✨🕊

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on