Голди Хоун и Курт Расел со уникатна Божиќна честитка

Голди Хоун и Курт Расел со уникатна Божиќна честитка

Голди Хоун и Курт Расел, кои се заедно уште од 1983-та година, па затоа и на многумина им се омилениот селебрити пар, а со последниот гест на сите им станаа уште подраги.

Голди на својот Инстаграм профил објавила фотографија на која таа и Курт се облечени како Баба и Дедо Мраз, а на фотографијата со нив позирале и нивните кучиња.

View this post on Instagram

Never thought I’d be sleeping with Santa! 🎅🏼🤶🏼

A post shared by Goldie Hawn (@officialgoldiehawn) on