Годините не и можат ништо, згодна и на 52години

Годините не и можат ништо, згодна и на 52години

Британската актерка Елизабет Харли веќе има сериозни слики во костими за капење и “изданија на плажа”. На нејзиниот профил на Instagram може да се најдат разни голишави фотографии, но со најновото објавување таа недвосмислено покажа дека нема намера да старее.

Во топлес и на возраст од 52 години, Лиз навистина сјае.

Белата наметка, која склизна на рамениците, ја искомбинира со златен долен дел на купаќи и големи наочари.

Handstand @elizabethhurleybeach 😘😘😘😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on