Ги полуде мажите со својот изглед, а сега не може да ја препознаеш ( ФОТО )

Кога се појавуваше во црвениот костим за капење во ТВ серијата “Чувари на плажа”, ги полудуваше мажите ширум светот, а сега има 50 години, а има став како и пред 30 години, но со желбата да изгледа младолико претерала, бидејќи како и останатите глумици ги преминала границите со употреба на ботокс.

Иако Памела во последно време се појавува без шминка т.е. промовира природен и свеж изглед, овој пат нејзиното лице ги изненадило сите. Всушност, на еден настан во Варшава нејзиното лице делувало потечено, што е последица од прекумерна употреба на ботокс.

Така нејзините долгогодишни фанови ја забележале нејзината промена и бараат од ѕвездата да го промене хирургот или едноставно да престане со третманите за ботокс.

#pamelaanderson #pamanderson #2017 #warsaw #poland #ComicCon #blonde #model #playmate #smile

A post shared by Jessica (@pamelaandersononline) on

Памела е само уште една ѕвезда која се обидува да ги “замрзне” своите години. Но, неспорно е дека и понатаму го има телото на кое можат сите да ѝ завидуваат.

Pamela Anderson #pamelaanderson @pamelaanderson

A post shared by 80s90s00s lovers? (@90sloversangels) on