Георгина Родригез обожува да си го слика задниот дел од телото

Георгина Родригез обожува да си го слика задниот дел од телото

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез обожува да се фали на социјалните мрежи со своето обликувано тело со оглед на тоа колку е атрактивна и сексапилна, а профилот на Инстаграм го користи за секојдневно да им се покажува на обожавателите.

Таа редовно вежба и држи до врвна линија и форма, но сака и да се пофали со резултатите.

Обожавателите се воодушевени од последната нејзина објава, пред редовниот тренинг: