Фустанот на Амбер Херд повеќе откри отколку што покри

Фустанот на Амбер Херд повеќе откри отколку што покри

Американската актерка и модел Амбер Херд изгледаше фантастично на добротворна вечера одржана во Лос Анџелес.

Поранешната сопруга на Џони Деп, актерка Амбер Херд, се појави на оваа церемонија во елегантен сребрен длабок пресечен фустан.

Откако сликите се појавиле во медиумите, многумина се прашувале дали убава русокоса носи долна облека.