ФОТО: Кајли Џенер има нов дечко…Знаете ли кој?

ФОТО: Кајли Џенер има нов дечко…Знаете ли кој?

Најмлата од кланот на Кардашијанс Кајли Џенер веќе со месеци не е во врска со Тревис Скот, таткото на нејзинот дете.

Она кое што изминативе денови се пишува во светските медиуми е дека таа сега е во врска со еден од најпознатите рапери Дрејк. Со Дрејк се видени на многу забави заедно и се во врска веќе неколку месеци.