ФОТО: Аделина Тахири изгледа ТОП во бикини

ФОТО: Аделина Тахири изгледа ТОП во бикини

Младата мајка Аделина Тахири сопруга на познатиот адвокат Серјожа Марков и позната пејачка ужива на плажите ова лето. Погледнете ги овие секси фотографии од Аделина на плажа во преубаво бикини.

View this post on Instagram

🍑

A post shared by AdelinaTahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on