Филип Живојиновиќ објави заедничка фотографија од Јамајка

Филип Живојиновиќ објави заедничка фотографија од Јамајка

Филип Живојиновиќ објави заедничка фотографија со Александра од Јамајка каде двајцата позираат во костими за капење.

Александра во едно делен костим за капење во розова боја го покажа трудничкото стомаче, додека Филип во светло сини шорцеви седи на дрво под неа.

View this post on Instagram

One love 🇯🇲

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on