Еве кој не воодушеви, а кој не разочара на MTV EMA 2017

Вчера се одржаа популарните MTV EMA 2017.

Познатите млади ѕвезди се собраа во Лондон каде што е одржано вистинско шоу.

Публиката покрај неверојатните настапи, сведочеше и за интересните модни комбинации на црвениот килим.

А кој имаше најубав фустан, проценете сами.

Шон Мендес

Рита Ора

Пикси Лот

Лана дел Реј

Кеша

Деми Ловато

Лиам Пејн

Камила Кабело