Ева пред породувањето со провокативна фотографија од трудничкото стомаче

Ева пред породувањето со провокативна фотографија од трудничкото стомаче

Ева Лонгорија последните денови од бременоста ги поминува во одмарање, долги прошетки, а Денот на мајката кој во светот се одбележува на 13 мај го прослави со една провокативна фотографија.

Ева позирала со трудничкото стомаче кое го истакна во преден план.

You guys it’s my first Mother’s Day!!!! Happy Mother’s Day to all the wonderful mommies out there! May you be appreciated all year round for the hard work you do. And happy Mother’s day to my mama, Ella, the best mommy in the world! 🌸🌼🌺 #HappyMothersDay (📸: @iriscovetbook)

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Таа и нејзиниот сопруг Пепе Бастон ќе го добијат нивното прво заедничко бебе, син, а тој веќе има 4 деца од претходниот брак со глумицата Наталија Есперон.