Ева Лонгорија сподели празнични фотографии

Ева Лонгорија сподели празнични фотографии

За Ева Лонгорија нема зима. 43-годишната актерка ужива на тропски предели со своето синче Сантијаго и сопругот Хозе Пепе Бастон.

Ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ сподели фотографии од божиќните празници кои ги поминаа во весела и релаксирана атмосфера на одмор. На дел нив, таа носи црн костим за капење, додека 6-месечното бебенце е облечено како Дедо Мраз.

View this post on Instagram

My First Christmas 🌲☃️🌲 #BabyBaston

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on