Ева Лонгорија е гламурозна ѕвезда на хуманитарна гала

Ева Лонгорија е гламурозна ѕвезда на хуманитарна гала

Ева Лонгорија беше гламурозна гостинка на најновата хуманитарна гала на Global Gift Foundation.

На свеченоста во Марбеља, 44-годишната актерка се појави во кадифена креација од модната куќа Etro.