Ешли Грахам во провокативно издание позира за Спортс Илустрејтед

Ешли Грахам во провокативно издание позира за Спортс Илустрејтед

Ешли Грахам успешната соработка ја продолжи и оваа година па повторно се најде на насловната страница на Спортс Илустрејтед со фотосесија која е и тоа како “жешка”.

Плус сајз моделот Ешли Грахам по трет пат се појавува во костим за капење за магазинот Спортс Илустрејтед, а нејзините нови фотографии добиле епитет за “најсочните” фотографии досега.

Ешли, полна со самодоверба, опуштено позираше покрај плажа на тропска локација, која тимот на Спортс Илустрејтед сметаше дека е совршената. Грахам гради успешна кариера како плус сајз модел, а од особено значење е соработката со овој магазин, кој претхдно ангажирал исклучиво слаби девојки.

Магзинот подготвил и видео каде можете да погледете како помина снимањето со Ешли.