Ен Хетавеј е непрепознатлива

Ен Хетавеј е непрепознатлива

Ен Хетавеј работи на нов проект.

Актерката е дел од филмската екипа во „The Witches“ каде глуми вештерка. Ен на својот инстаграм профил сподели фотографии од подготовката за снимањето и таа е непрепознатлива!

View this post on Instagram

Resting witch face. #TheWitchesMovie

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on