Емина Јаховиќ летува во Турција

Емина Јаховиќ летува во Турција

Емина Јаховиќ се релаксира во Турција.

37-годишната музичка ѕвезда сподели неколку фотографии од летниот одмор во Бодрум, каде престојува со двете синчиња Јаман и Јавуз и момчето Седетин Саран.

Емина не сподели фотографија со 55-годишниот Седетин, папараците ги „уловија“ заедно.

View this post on Instagram

Bonding ❤️ #unconditionallove

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on