Емина Јаховиќ го смени својот имиџ

Емина Јаховиќ го смени својот имиџ

Емина Јаховиќ одлучи да направи промена во изгледот по раскинувањето на љубовната врска со турскиот бизнисмен Садетин Саран.

Популарната пејачка ја скрати косата и ја офарба, сега е повторно омбре, а со промената се пофали на својот инстаграм-профил.

Новиот изглед на Емина предизвика голем број позитивни коментари.