Емина Јаховиќ го промени својот изглед

Емина Јаховиќ го промени својот изглед

Емина Јаховиќ на социјалните мрежи предизвика хаос со објавата на која се гледа дека ја променила бојата на косата.

Јаховиќ откри дека станала русокоса поради снимањата на спотот за песната „Кризирам“ која наскоро треба да ја објави.

View this post on Instagram

Kissed by 🔥 #kriziram #soon

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on