Емина Јаховиќ го промени имиџот

Емина Јаховиќ го промени имиџот

Емина Јаховиќ ги воодушеви фановите на социјалните мрежи со својот нов имиџ.

Емина ја промени својата боја на коса за потребите на новиот спот кој го сними неодамна.

View this post on Instagram

Be #exploziv🧨 @gazda_paja_official

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

View this post on Instagram

Be #exploziv 🧨 @gazda_paja_official

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on