Емили Ратајковски во трендовски точкаст костим за капење

Емили Ратајковски во трендовски точкаст костим за капење

27-годишната манекенка и глумица Емили Ратајковски позира во купатило, облечена во трендовски костим за капење.

Едноделниот син костим со точкаст принт е модел со истакнато деколте. Но судејќи според фотографијата, погледите паѓаат на задниот дел од костимот кој открива повеќе отколку деколтето.

? @inamorataswim ? @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on